Prohlížeče návštěvníků:
IE - 44623
FireFox - 95289
Opera - 27346
Mozilla - 584
Jiné - 116799
Asi boti.. - 2247117

Poklady
Potřebná cartography na vyluštění mapy: lvl pokladu * 20. Potřebný mining na vykopání pokladu: lvl pokladu * 20. Lvl zámku a pasti pokladu: lvl pokladu * 10.

Kde získat mapku?

Mapky lze nalézt v lootu NPC. Po nalezení má mapa popisek "a tattered map". Neznám způsob, jakým určit již před vyluštěním, jaký lvl poklad mapka je - jedině odhadem podle toho, z jak silného monstra vypadla. Lvl pokladu je přímo úměrný lvl monstra, ze kterého mapa vypadla. Nemělo by se stát, že například z draka vypadne něco menšího než lvl 5.


Našel jsem mapku, co s tím?

Nejdříve ji vezmete k někomu, kdo ovládá skill cartography (nejspíš ranger). Po vyluštění (stačí mít v batohu sextant, potřebný skill a poklikat na mapu) změní mapka popisek z "a tattered map" na jeden uvedených zde výše v seznamu.

Pokud si myslíte, že máte na vybití ochranky, sežeňte kopáče s dostatečným miningem. Kopajícímu stačí mít pouze v batohu danou mapu a pak třeba lopatou cílit na zem. Hlášení "..no treasure seems to be here" značí, že jste poměrně blízko, hlášení "you feel in bones ..." značí, že kopete už těsně vedle pokladu.

Abyste se mohli potěšit zlaťáčky a mocnými magickými artefakty z bedny, musíte vybít ochranku do posledního kostlivečka (nebo dráčka že). Pak stačí jen sehnat zloděje, který vás neokrade, k vypáčení zámku a odpastění a jásat nad svým bohatstvím.

email: firlaj na seznamu cézet

Valid XHTML 1.0 Strict